Pizza Tirona Hallall!
Pizza Tirona nje klik larg! Klikoje Prosite Shijoje
Go carb-free with our
Mish MIX Cilësia nr 1 e mishit
Fall in love with
Supë Krem Spinaqi Porosit Tani
Our Iconic Sandwiches are
Krepa te embel dhe te kripur Porosit Tani

JAM I URITUR

MENU SPECIALE

MENU E LEHTE

Ushqim i lehtë dhe i shijshëm

Rreth Nesh

17 vite prane jush!

Piceria jone ndodhet prane jush prej 17 vitesh duke ofruar gamen e gjere te gatimeve
dhe shijes se vertet te ushqimit duke ngacmuar oreksin dhe shijen tuaj
Cilesi, Pasterti, Higjene!

Lexo me Shume

Pikat tona - Ku ndodhemi

Pizza Tirona 1

  • Prane Medresese

Pizza Tirona 2

  • Tirane

Pizza Tirona 3

  • Tek Selvia